Dominatorzy z Katowic

Radom zdobyty! Nasi zdominowali kategorię rocznika 2005.

Nasz klub wystawił zespoły w 3 kategoriach wiekowych. Najstarsza drużyną rocznika 2004 grała tylko 10cima zawodnikami, ale sprawili nie lada niespodziankę i zajęli 4 miejsce. Do pierwszej piątki turnieju został wyróżniony Krzysiu Kempa.

Chłopcy pod wodzą trenera Marka Wykurza zagrali ambitnie i należy im sie pochwała. W strefie medalowej nie udało im się zwojowac zbyt wiele, ale wiemy, że brakowało jeszcze paru kluczowych zawodników.

Rocznik 2005 przeszedł turniej jak burza po kolei deklasując rywali w grupie. W półfinale czekał na nich bardzo mocno team z Odessy. Mecz był zacięty, ale to nasi chłopcy wypracowali sobie paru punktową przewagę i nie oddali jej do końca. Finał to popis naszych chłopkaów i deklasacja Poznania. Wynik 66-40 pokazał ile nas dzieli!

MVP i najlepszym strzelcem turnieju został Kajtek Kuczawski, a Kacper Sikora i Maks Siwik zostali wybrani do pierwszej piatki turnieju.

Rocznik 2006 zajął 14 miejsce. Ten zespół zbierał swoje pierwsze turniejowe doświadczenia. Grali czasem lepiej, czasem gorzej. Widać, że drzemie w tym zespole spory potencjał. Brawa dla nich za walkę i zaangazowanie!