Od 2018 roku postanowiliśmy nagradzać statuetka Klubu Przyjaciół osoby, dzięki którym nasz klub ma szanse dalej się rozwijać. Statuetka jest wyrazem podziękowania za zaangażowanie i wsparcie jakie otrzymujemy od wielu osób.

Pierwsze statuetki rozdaliśmy w przerwie meczu pomiędzy naszymi dwoma zespołami grającymi w kategorii kadetów w dniu 30.12.2018 roku.

Statuetką został odznaczony:

Pan Krzysztof Pieczyński – Radny Rady Miasta Katowice; Pan Krzysztof sympatyzował z naszym klubem zanim jeszcze otrzymał mandat radnego.  Wiele wyzwań, imprez, wydarzeń powstało przy współpracy z naszym piotrowickim Radnym. Zawsze możemy na niego liczyć pomimo niezaprzeczalnego faktu, ze jego sportem nr 1 jest oczywiście piłka nożna.

 

Pani Joanna Kuczawska i Pan Paweł Kuczawski – Pani Joanna prowadzi naszą księgowość już ponad 4 lata. Co ciekawi polecił ją Pan Paweł :). Jej zaangażowanie, wprowadzenie nowych standardów, anielska cierpliwość i dbałość ułatwia nam życie. Już nie pamiętamy jak to było bez Pani Joanny, ale musiało być trudno. Pan Paweł z kolei jest osobą, która swoim doświadczeniem stara się pokazać nam jak nasz klub może się rozwijać. Z jego inicjatywy powstała strona internetowa klubu i zawodów które organizujemy.  Paweł stara się pomóc w każdym działaniu, poświęca dla nas sporo wolnego czasu za co jesteśmy mu wdzięczni.

 

Pan Witold Kempa – dzięki jego zaangażowaniu i hojności posiadamy sporo dobrego sprzętu sportowego w klubie. Pan Witold jest wielkim fanem basketu i ma sporo przyjemności z oglądania gry swojego syna Krzysztofa. My za to możemy korzystać z konstruktywnych rozmów  z których wynikają później ciekawe projekty szkoleniowe.  No i oczywiście Pan Witold to jeden z liderów z Fan Klubu Kibica.

Pan Szymon Kurdziel – wsparcie i uratowanie projektu dot. remontu sali gimnastycznej w SP 27 jest rzeczą, za którą nasz klub będzie mu zawsze wdzięczny. Pan Szymon pomógł również w zakupie strojów sportowych dla jednej z naszych drużyn oraz możemy zawsze liczyć na pomoc przy sprawach dotyczących infrastruktury sportowej.