Rocznik 2012

Grupa chłopców i dziewczyn prowadzona przez trenera Marcina Pokorskiego.

Trening:

Wtorek 1730- 1830 w SP nr 27 w Katowicach na małej sali gimnastycznej.

Okrzyk drużynowy:

(Trener): UKS dwadzieścia ! (Dzieci): Siedeeem!

Zajęcia trwają około 45-50 minut. Prosimy o punktualność – łatwiej jest dziecku odnaleźć się w grupie kiedy startuje razem z innymi uczestnikami. Ustalamy, że przez pierwsze 15 minut na sali gimnastycznej mogą przebywać rodzice. Podczas przebywania prosimy nie prowadzić rozmów, nie odbierać telefonów – na pewno ułatwi to trenerowi prowadzenie zajęć, a dzieciom w utrzymaniu koncentracji.

Po 15 minutach prosimy o przejście na korytarz. Szczególne przypadki (przywiązania do rodziców) będziemy omawiać indywidualne. Na pewnie nie chcemy stresować dzieci rozstaniem z rodzicem, niemniej czasem jest tak łatwiej i z korzyścią dla dziecka, które jest zmuszone do interakcji z koleżankami i kolegami z grupy.

Do końca stycznia zajęcia mają charakter otwarty, nie będą również pobierane składki członkowskie. Prawdopodobnie od lutego wprowadzimy deklaracje oraz składki członkowskie (w wysokości około 20 zł – jeśli jest to kolejne dziecko w klubie to połowa składki – 10 zł).

W razie jakichkolwiek pytań, obaw można kontaktować się z Michałem Bentkowskim (tel. 783 639 634, michben@poczta.onet.pl)