Międzynarodowy Turniej Barbórkowy Im. Jana Wartaka
|Turniej był współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystki.
Wyniki:
KLASYFIKACJA KOŃCOWA U11 rocznik 2006 i młodsi
1 MKS Grójec I
2 BK Snakes Ostrawa
3 Radwan Sport Kraków
4 Ósemka Skierniewice
5 UKS SP 27 Katowice I
6 MOSiR Cieszyn
7 MKS Grójec II
8 UKS Trójka Sieradz
9 UKS SP 27 Katowice II
10 Iskra Osieczna
MVP: Antoni Juraszewski
MKS Grójec
5 ALL-STARS:
Filip Poradzki – MKS Grojec
Lukas Smażak – Snakes Ostrawa
Bartosz Leśniak – Radwan Sport Kraków
Dorian El-Ward – Ósemka Skierniewice
Maciej Chadalski – SP 27 Katowice
Wyróżnienia oo trener:
MKS Grójec I: Hubert Gaik / Antoni Marciński
BK Snakes Ostrawa: Lukas Smażak / Jakub Tcha
Radwan Sport Kraków: Radosław Mączeński / Damian Dziedzic
Ósemka Skierniewice: Jan Łuczak / Maciej Aleksandrowicz
UKS SP 27 Katowice I: Kornel Tatar / Maks Bauer
MOSiR Cieszyn: Igor Drajerczak / Jeremiarz Santarius
MKS Grójec II: Jan Lenarcik / Błażej Tul
UKS Trójka Sieradz: Oskar Leśnik / Nikodem Zarębski
UKS SP 27 Katowice II: Oskar Westfal /
Iskra Osieczna: Piotr Samolak /
GRUPA I
UKS SP27 Katowice – Snakes Ostrawa Czechy 30 : 69
MKS Grójec II – Iskra Osieczna 26 : 11
UKS SP27 Katowice – Ósemka Skierniewice 36 : 41
Snakes Ostrawa Czechy – MKS Grójec II 75 : 23
Ósemka Skierniewice – Iskra Osieczna 26 : 14
UKS SP27 Katowice – MKS Grójec II 58 : 20
Iskra Osieczna – Snakes Ostrawa Czechy 14 : 60
UKS SP27 Katowice – Iskra Osieczna 44 : 22
Ósemka Skierniewice – Snakes Ostrawa Czechy 35 : 59
Ósemka Skierniewice – MKS Grójec II 42 : 26
1 Snakes Ostrawa Czechy 2+2+2+ 2 = 8 pkt.
2 MKS Ósemka Skierniewice 2+1+2+2 = 7 pkt.
3 UKS SP27 Katowice I 2+2+1+1 = 6 pkt.
4 MKS Grójec II 1+1+1+2 = 5 pkt.
5 Iskra Osieczna 1+1+1+1 = 4 pkt.
GRUPA II
Trójka Sieradz – Radwan Sport Kraków 12 : 56
MKS Grójec I – MOSiR Cieszyn 84 : 19
UKS SP 27 Katowice II – Radwan Sport Kraków 11 : 63
MKS Grójec I – Trójka Sieradz 100 : 5
MOSiR Cieszyn – UKS SP 27 Katowice II 56 : 8
Trójka Sieradz – UKS SP 27 Katowice II 31 : 20
MKS Grójec I – Radwan Sport Kraków 55 : 30
MOSiR Cieszyn – Trójka Sieradz 69 : 17
UKS SP 27 Katowice II – MKS Grójec I 7 : 101
Radwan Sport Kraków – MOSiR Cieszyn 37 : 27
1 MKS Grójec I 2+2+2+2 = 8 pkt.
2 Radwan Sport Kraków 1+2+2+2 = 7 pkt.
3 MOSiR Cieszyn 2+1+1+ 2 = 6 pkt.
4 Trójka Sieradz 1+2+1+1 = 5 pkt.
5 UKS SP 27 Katowice II 2+1+1+1 = 5 pkt.
mecz o IX miejsce: SP 27 Katowice II – Iskra Osieczna 36 : 15
mecz o VII miejsce: MKS Grójec II – Trójka Sieradz 40 : 30
mecz o V miejsce: SP 27 Katowice I – MOSiR Cieszyn 45 : 41
mecz o III miejsce: Radwan Sport Kraków – Ósemka Skierniewice 48 : 35
FINAŁ: MKS Grójec I – Snakes Ostrawa 120 : 45
KLASYFIKACJA KOŃCOWA U12 rocz.2005 i mł./ WYRÓŻNIENIE OD TRENERA:
1 UKS SP 27 Katowice – Marcin Mastalerz
2 MUKS Basket Warszawa – Aleksander Skwarek
3 MOSiR Cieszyn – Oliwier Rak
4 Warsaw Basketball – Filip Rutkowski
5 KKS Tarnowskie Góry – Dawid Kałwak
6 UKS SP27 Katowice I – Mateusz Frąc
7 MKS Ósemka Skierniewice – Denis El-Ward
8 Snakes Ostrawa Czechy – Antonin Sfascais
9 Gimbaskets 2 Przemyśl II – Jakub Domka
10 Gimbaskets 2 Przemyśl I – Tymoteusz Scafiriak
MVP: Maksymilian Siwik – UKS SP 27 Katowice
5 ALL-STARS
Kacper Cichy – KKS Tarnowskie Góry
Szymon Szłapa – Warsaw Basketball
Mikołaj Szojda – MOSIR Cieszyn
Jakub Szumert – MUKS Warszawa
Łukasz Silgh – UKS SP 27 Katowice II
GRUPA I
Gimbaskets 2 Przemyśl II – Ósemka Skierniewice 10 : 37
SP 27 Katowice II – KKS Tarnowskie Góry 57 : 19
Warsaw Basketball – KKS Tarnowskie Góry 40 : 30
SP 27 Katowice II – Gimbaskets 2 Przemyśl II 51 : 5
Warsaw Basketball – Ósemka Skierniewice 56 : 9
SP27 Katowice II – Ósemka Skierniewice 60 : 13
Warsaw Basketball – Gimbaskets 2 Przemyśl II 51 : 7
Ósemka Skierniewice – KKS Tarnowskie Góry 19 : 39
Gimbaskets 2 Przemyśl II – KKS Tarnowskie Góry 4 : 37
SP 27 Katowice II – Warsaw Basketball 65 : 31
1 UKS SP27 Katowice II 2+2+2+2 = 8 pkt.
2 Warsaw Basketball 2+2+2+1 = 7 pkt.
3 KKS Tarnowskie Góry 1+1+2+2 = 6 pkt.
4 MKS Ósemka Skierniewice 2+1+1+1 = 5 pkt.
5 UKS Gimbaskets 2 Przemyśl II 1+1+1+1 = 4 pkt.
GRUPA II
SP 27 Katowice I – MOSiR Cieszyn 28 : 56
Snakes Ostrawa Czechy – Basket Warszawa 11 : 67
SP 27 Katowice I Gimbaskets 2 Przemyśl I 64 : 11
Basket Warszawa – MOSiR Cieszyn 58 : 27
Gimbaskets 2 Przemyśl I- Basket Warszawa 0 : 46
SP 27 Katowice I – Basket Warszawa 18 : 50
Snakes Ostrawa – SP 27 Katowice I 21 : 55
MOSiR Cieszyn- Snakes Ostrawa 40 : 8
Gimbaskets 2 Przemyśl I – Snakes Ostrawa 15 : 44
Gimbaskets 2 Przemyśl I – MOSiR Cieszyn 7 : 63
1 MUKS Basket Warszawa 2+2+2+2 = 8 pkt.
2 MOSiR Cieszyn 2+1+2+2 = 7 pkt.
3 UKS SP27 Katowice I 1+2+2+1 6 pkt.
4 Snakes Ostrawa Czechy 1+1+1+ 2 = 5 pkt.
5 UKS Gimbaskets 2 Przemyśl I 1+1+1 = 4 pkt.
mecz o IX miejsce: Gimbaskets 2 Przemyśl I – Gimbaskets 2 Przemyśl II 16 : 28
mecz o VII miejsce: Snakes Ostrawa – Ósemka Skierniewice 22 : 25
mecz o V miejsce: SP27 Katowice I – KKS Tarnowskie Góry 22 : 37
mecz o III miejsce: MOSiR Cieszyn – Warsaw Basketball 36 : 31
FINAŁ: Basket Warszawa – SP27 Katowice II 36 : 56
KLASYFIKACJA KOŃCOWA U-13 rocz. 2004 i mł.
1 BK Snakes Ostrawa Czechy
2 UKS SP 27 Katowice
3 PKK 99 Pabianice
4 Niedźwiadki Przemyśl
5 MOSM Tychy
6 UKS Nenufar 5 Ełk
7 WKK Wrocław
8 Iskra Osieczna
9
10
11
12
13
MVP:
5 ALL-STARS:
Wyróżnienie od trenera:
GRUPA I
Nenufar 5 Ełk – Ostrów Wielkopolskie 72 : 17
Niedźwiadki Przemyśl – Ostrów Wielkopolski 68 : 11
Niedźwiadki Przemyśl – Nenufar 5 Ełk 43 : 31
1 Niedźwiadki Przemyśl 4 pkt.
2 Nenufar 5 Ełk 3 pkt.
3 Ostrów Wielkopolski 2 pkt
GRUPA II (B)
WKK Wrocław – UKS SP27 Katowice 31 : 47
WKK Wrocław – Keżmarok Słowacja 64 : 12
Keżmarok Słowacja – UKS SP27 Katowice 5 : 79
1 UKS SP27 Katowice 4 pkt.
2 WKK Wrocław 3 pkt.
3 Keżmarok Słowacja 2 pkt
GRUPA III
Iskra Osieczna – Radwan Sport Kraków
Snakes Ostrawa Czechy¬ – Radwan Sport Kraków 81 : 34
Snakes Ostrawa Czechy – Iskra Osieczna 86 : 26
1 Snakes Ostrawa Czechy 4 pkt.
2 Iskra Osieczna 3 pkt.
3 Radwan Sport Kraków 2